Profil firmy

    Firma GM COMPUTER je zaměřena na distribuci a prodej počítačových komponent, periferií a prodej produktů z oblasti informačních technologií podnikatelským subjektům, koncovým zákazníkům, včetně poskytování souvisejících odborných služeb.

   Firma GM COMPUTER působí na území Plzeňského kraje. 

Historie firmy

    Firma GM COMPUTER vznikla v roce 2000. Původně byla firma orientována výhradně na prodej hudebních nástrojů pod názvem Global Musik. Od roku 2002 se postupně firma začala zabývat servisem výpočetní a kancelářské techniky. Od roku 2004 patří výpočetní technika mezi hlavní priority. Vzhledem k co nejlepšímu přiblížení se k zákazníkům byla v září 2007 otevřena prodejna v Holýšově.

    Firma GM COMPUTER zajišťuje pro své zákazníky z oblasti podnikatelských subjektů, státní správy a neziskových organizací kompletní služby, včetně pravidelné údržby sítě, servis veškerého hardware a software, kancelářské techniky a služeb internetu.

Předmět činnosti

Služby v oblasti IT

  Společně s prodávanými produkty nabízíme našim zákazníkům velký rozsah služeb, mezi které patří servisní zásahy, krátké reakční doby, instalace výpočetní techniky, softwarové služby, modernizace a návrhy řešení, stavba počítačových sítí, zřízení internetového připojení, správa linuxových serverů.
Naše služby jsou k Vám k dispozici od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 hodin. 

Servisní a prodejní středisko Hlohovčice

  Pro veřejnost je k dispozici servisní středisko v Hlohovčicích, 4 km od Staňkova směr Koloveč.