Zajímavé odkazy

ESET software
snad nejlepší antivirová ochrana vůbec

Ercom networking s.r.o.
osvědčený internetový provider

Money
skvělý účetní program

Tinte24
přehledný seznam veškerého spotřebního materiálu

Živnostenský rejstřík
hledáte IČ partnera?


Ovladače ke stažení

Acer [›]
Asus
ATI
DELL [›]
Gigabyte
HP [›]
Lenovo [›]
MSI
NVIDIA  [›]


Anketa


Software ke stažení

TeamViewer
software pro vzdálenou správu

RAC Server (demo)
software pro vzdálené ovládání PCGM Computer

GM Computer - Miloslav Khas
Hlohovčice 62, 345 61  Staňkov
Tel.: +420 374 802 525
Mob.: +420 607 779 960
E-mail: info@gmcomputer.cz
Web: www.gmcomputer.cz


Antivirový program NOD32

Domácnosti

    Jste také přesvědčeni, že vaše údaje musí být chráněné nejenom v práci, ale také doma? Práce s vaším domácím počítačem by měla být produktivní a zábavná, proto je důležité, aby vaše bezpečnost nebyla na úkor výkonu vašeho počítače. Antivirový systém společnosti ESET pracuje potichu v pozadí, a jeho přítomnost zaregistrujete až v momentě, kdy výstražné okno zablokuje přístup k infikovanému souboru. 

   Elektronické obchody, Internet banking a nové sociální sítě umožňují nárůst počtu hrozeb jako keyloggery, phishing či spyware. ESET Smart Security je unikátní systém ochrany, který vám poskytne možnost jejich detekce a zneškodnění.

 Malé a střední podniky

    Jen Vaši zaměstnanci vědí, kde surfovali po Internetu v pracovní době. ESET Smart Security proaktivně chrání firmy před hrozbami z Internetu jako jsou viry, trojské koně a botnety bez zpomalení vaší podnikové sítě.

    Řešení ESET poskytují menším a středně velkým firmám tu nejefektivnější kombinaci účinnosti detekce škodlivého kódu, systémových nároků a rychlosti skenování. Jádro našich produktu tvoří špičková technologie ThreatSense®, která zaručuje nejrychlejší detekci škodlivého kódu. ThreatSense® má jediný účel – zvýšit ochranu, kterou poskytujeme našim zákazníkům. Metoda porovnávání podezřelých souboru se známými vzorky kombinovaná s pokročilou heuristickou analýzou kromě toho zabezpečí, že řešení ESET jsou schopná odhalit i doposud neznámé infiltrace.

 Velké organizace

    Nejrychlejší detekce pomocí vzorků v kombinaci s účinnou heuristickou analýzou zajištuje dokonalou ochranu vaší podnikové sítě. Spolecnost ESET odmítá dělat kompromisy mezi detekčními schopnostmi a rychlostí skenování.

    Řešení společnosti ESET pomáhají velkým organizacím zvládat výzvy zabezpečení podnikových sítí od ochrany proti infiltracím až po efektivní řízení bezpečnostní strategie.

    Navrhnout tu nejlepší bezpečnostní strategii pro vaši podnikovou sít není jednoduchá úloha. Řešení ESET vám nabízí nástroje, pomoci kterých ji budete moci doladit až do nejmenších detailů, a to z jediného místa v síti. V rozsáhlých a členitých sítích budete mít možnost spravovat a zvýšit bezpečnost na více úrovních.

 Zdravotnictví

    Zdravotnictví v Česku prochází velkými změnami, které určitě nejsou jednoduchým procesem. Společnost ESET software si plně uvědomuje důležitost sektoru zdravotnictví ve vyspělé společnosti. Jednou z výzev proto pro ESET bylo v tomto směru maximálně napomoci lékařům, nemocnicím a zdravotním organizacím při ochraně jejich dat.

    ESET nabízí své produkty za maximálně zvýhodněných podmínek se slevou 50% z koncových cen.

    Pozn. Tato sleva je poskytována zdravotnickým zařízením, která jsou vedena v Adresáři zdravotnických zařízení www.uzis.cz. Toto jsou seznamy zdravotnických zařízení, které vede ministerstvo zdravotnictví na území ČR.

Školství

    Školství v Česku ovlivňuje každoročně tisíce mladých lidí a formuje jejich morální hodnoty, učí novým dovednostem, přístupu ke společnosti. Společnost ESET se chce podílet na budování těchto základních hodnot u mladých lidí, podporovat jejich povědomí o legálnosti software a nutnosti ochrany dat, proto připravilo pro sektor školství výjimečnou nabídku ve formě 50% slevy pro školství.

    Pozn: Tato sleva je poskytována školským zařízením, která jsou vedena v Registru sítě škol www.uiv.cz. Toto jsou seznamy školských zařízení, které vede ministerstvo školství na území ČR.

    Bonus navíc: Zaměstnanci škol, kteří používají ESET NOD32 Antivirus Business Edition nebo ESET Smart Security Business Edition, mohou využít řešení ESET na svých domácích počítačích. Za každých 10 licencí pro školu (ESET NOD32 Antivirus Business Edition nebo ESET Smart Security Business Edition) si může škola vyžádat 1 licenci ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security na 1 PC zdarma v délce trvání zakoupené licence pro školu.

Státní správa

    Veřejný sektor začíná čím dál tím víc využívat informační technologie - zvyšuje se tak efektivita a také dostupnost úřadů pro veřejnost. Tento úžasný pokrok s sebou přináší nutnost pracovat s citlivými informacemi, jako jsou například osobní údaje či jiné záznamy. Společnost ESET má rozsáhlé zkušenosti s dodávaním bezpečnostních řešení do těchto institucí a díky naší technologii ThreatSense® jsou úřady dokonale chráněné.

    Mezi naše nejvýznamější klienty patří veřejné instituce po celé Evropě - od úřadů vlády, přes ministerstva až po místní samosprávy - maximální bezpečnost je prioritou ve všech institucích. Minimální systémové nároky našich produktů zároveň umožňují nasazení i na starším hardware či na těch nejvytíženějších e-mailových serverech. 

    Pro organizace veřejné správy ESET poskytuje 20% slevu na produkty ESET. Sleva je poskytována organizacím, které spadají do oblasti Státní správy a Samosprávy.